Dado Fabric Beige 60×60 2kl.

700 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 6651 Категории: ,

Карактеристики

Дебелина

9.5 mm

Колекција

Fabric

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.8m2

Пакување во кутија

5 плочки

Потекло

Италија

Производител

Dado Group

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Hадвор, Sид, Внатре, Под

Завршна обработка

R9

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Dado Fabric Beige 60×60 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *