Попуст!

Dado Cannella 20×120 2kl.

890 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 1933 Категории: ,

Карактеристики

Дебелина

10mm

Димензија

20x120cm

Колекција

Essenze

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.2m2

Пакување во кутија

5 плочки

Потекло

Италија

Производител

Dado Group

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Hадвор, Sид, Внатре, Под

Завршна обработка

R9

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Dado Cannella 20×120 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *