Dado Basic Light Grey 30×60 2kl.

740 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

9.5 mm

Димензија

30×60 cm

Колекција

Basic

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.26m2

Пакување во кутија

7 плочки

Потекло

Италија

Производител

Dado Group

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Hадвор, Sид, Внатре, Под

Завршна обработка

R9

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Dado Basic Light Grey 30×60 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *