CSA Wood Nut 20×120 2kl.

1.230 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 6833 Категории: ,

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

20x120cm

Колекција

S.Wood

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

6 плочки

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Состав

Bештачки гранит

Тежина

32.4kg/пакување

Употреба

Внатре, надворешна, Под

Завршна обработка

R9

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Wood Nut 20×120 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *