CSA Victoria Taupe Скалник-горен дел

1.230 ден

Единечна мерка: парче
Со обработен преден агол.

Шифра: 2206 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Димензија

120x30cm

Дебелина

10mm

Употреба

скалишен дел/ внатре

Колекција

Victoria

Состав

Вештачки гранит

Завршна обработка

Сјајна

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Victoria Taupe Скалник-горен дел”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *