Попуст!

CSA Victoria Taupe Скалник-чело

270 ден

Единечна мерка: парче

Шифра: 2214 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Димензија

120x17cm

Дебелина

10mm

Употреба

скалишен дел/ внатре

Колекција

Victoria

Состав

Вештачки гранит

Завршна обработка

Сјајна

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “CSA Victoria Taupe Скалник-чело”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *