CSA Timewood Natural 30×180

1.480 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Димензија

30x180cm

Колекција

Timewood

Пакување

2.16m²

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Timewood Natural 30×180”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *