CSA Solidbrick Blue 7.3×30

930 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Димензија

7.3x30cm

Колекција

Newdot

Пакување

0.92m²

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Состав

керамика

Употреба

Внатрешна /Ѕид

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Solidbrick Blue 7.3×30”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *