CSA Shadestone Dark 30×60

740 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Димензија

30×60 cm

Колекција

Shadestone

Пакување

1.26m2

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Shadestone Dark 30×60”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *