CSA Set Gem Pearl 60×60

930 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

60×60 cm

Колекција

Set

Пакување

1.44m²

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Set Gem Pearl 60×60”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *