CSA Set Concrete Dark 120×120

1.480 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

120x120cm

Колекција

Set

Пакување

2.88m2

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Set Concrete Dark 120×120”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *