CSA Revstone Beige Nat.30×75 2kl.

1.480 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

30x75cm

Колекција

Revstone

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.13m2

Пакување во кутија

5 плочки

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Состав

Bештачки гранит

Тежина

25.5kg/пакување

Употреба

Sид, Внатре, надворешна, Под

Завршна обработка

Natural R10

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Revstone Beige Nat.30×75 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *