CSA Palissandr Sky Kry 60×120 2kl.

1.480 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

60×120 cm

Колекција

Pure Marble

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Состав

Bештачки гранит

Тежина

31,7m2/пакување

Употреба

Внатре

Завршна обработка

полирана

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Palissandr Sky Kry 60×120 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *