CSA Oxidart Patchwork Dark 20×20 2kl.

1.480 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10mm

Димензија

20x20cm

Колекција

Oxidart

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

0.68m2

Пакување во кутија

17 плочки

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Состав

Bештачки гранит

Тежина

15.3kg/пакување

Употреба

Hадвор, Sид, Внатре, Под

Завршна обработка

Natural R10

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Oxidart Patchwork Dark 20×20 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *