CSA Oxidart black 120×120 2kl.

1.640 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

120x120cm

Колекција

Oxidart

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

2.88m2

Пакување во кутија

1.62 m2

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Состав

Bештачки гранит

Тежина

64.8kg/пакување

Употреба

Hадвор, Sид, Внатре, Под

Завршна обработка

Natural R10

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Oxidart black 120×120 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *