CSA New Deco Palladian Light 90×90 2kl.

1.300 ден

единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

90×90 cm

Колекција

Newdeco

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1,62m2

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Италија

Состав

Bештачки гранит

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “CSA New Deco Palladian Light 90×90 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *