CSA Mix White Luc 25×75

930 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Димензија

25×75 cm

Колекција

Italian Dream

Пакување

0.56m²

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Состав

керамика

Употреба

Внатрешна /Ѕид

Завршна обработка

Сјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Mix White Luc 25×75”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *