Плочки CSA Fusionart light 30×120 2кл.

1.480 ден

единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

30x120cm

Колекција

Harmonie

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1,44 m2

Пакување во кутија

4 плочки

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Состав

Bештачки гранит

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки CSA Fusionart light 30×120 2кл.”