CSA Ferro Corten 30×60 1kl.

930 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 7654 Категории: ,

Карактеристики

Дебелина

10mm

Димензија

30×60 cm

Колекција

Ferro

Пакување

1.26m2

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Hадвор, Sид, Внатре, Под

Завршна обработка

ретифицирана

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Ferro Corten 30×60 1kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *