Попуст!

Плочки CSA Covelano White 60×120 2kl.

772 ден

Карактеристики

Димензија

60х120cm

Пакување

1,44m2

Завршна обработка

мат, R9

Дебелина

10mm

Производител

Ceramica Sant Agostino

Потекло

Италија

Можеби ќе ви се допадне и...