CSA Cortex brown 15×90 2kl.

1.480 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 4124 Категории: ,

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

15x90cm

Колекција

Cortex

Пакување

1.22m2

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување во кутија

9 плочки

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Состав

Bештачки гранит

Тежина

27,7kg/пакување

Употреба

Hадвор, Внатре, Под

Завршна обработка

Natural R10

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Cortex brown 15×90 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *