CSA Charme Ivory 45×45 2kl.

750 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 2703 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

45x45cm

Пакување

1.22m2

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Hадвор, Внатре, Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Charme Ivory 45×45 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *