Попуст!

CSА Bronzo Amani 60×60 2kl.

900 ден

  • Единица мерка m2
  • Цената е Франко Куманово
  • цената е за вкупна последна количина 18,96м2

Карактеристики

Дебелина

10mm

Димензија

60×60 cm

Колекција

Marmocrea

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

4 плочки

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Состав

Bештачки гранит

Тежина

32.4kg/пакување

Употреба

Hадвор, Sид, Внатре, Под

Завршна обработка

полирана

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “CSА Bronzo Amani 60×60 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *