CSA Bianco Lasa Wall 25×75

860 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 8420 Категории: ,

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

25×75 cm

Колекција

Themar

Пакување

1.26m2

Пакување во кутија

7 плочки

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Состав

Вештачки гранит

Тежина

27,7kg/пакување

Употреба

Hадвор, Sид, Внатре

Завршна обработка

R9, полирана, ретифицирана

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Bianco Lasa Wall 25×75”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *