Попуст!

CSA Bianco Lasa 89×89 2kl.

1.480 ден 1.180 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

89x89cm

Колекција

Themar

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.58m2

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Состав

Bештачки гранит

Тежина

34.8m2/пакување

Употреба

Sид, Внатре, надворешна, Под

Завршна обработка

полирана

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Bianco Lasa 89×89 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *