CSA Bianco Lasa 60×60 2kl.

990 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

60×60 cm

Колекција

Themar

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

4 плочки

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Тежина

31,7m2/пакување

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Sид, Внатре, надворешна, Под

Завршна обработка

R9, Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Bianco Lasa 60×60 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *