CSA Bianco Lasa 30×60 2kl.

800 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

30×60 cm

Колекција

Themar

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.26m2

Пакување во кутија

7 плочки

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Состав

Bештачки гранит

Тежина

27,7kg/пакување

Употреба

Sид, Внатре, надворешна, Под

Завршна обработка

R9, Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Bianco Lasa 30×60 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *