CSA Arabescato 89×89 2kl.

1.480 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

89x89cm

Колекција

Marmocrea

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.58m2

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Италија

Состав

Bештачки гранит

Тежина

35.6kg

Употреба

Sид, Внатре, Под

Завршна обработка

полирана

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Arabescato 89×89 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *