CSA Appia White 90×180

1.600 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

90x180cm

Колекција

Via Appia

Пакување

1.62m2

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Appia White 90×180”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *