Crystal T-172 Акрилна када-без батерија

36.530 ден

Иноксна подконструкција и вграден сифон.

Карактеристики

Производител

CTF

Состав

Акрил

Димензија

174x80x80cm

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Crystal T-172 Акрилна када-без батерија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *