Crystal T-171 Акрилна када-без батерија

37.640 ден

Иноксна подконструкција и вграден сифон.

Карактеристики

Производител

CTF

Состав

Акрил

Димензија

180x80x70cm

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Crystal T-171 Акрилна када-без батерија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *