Crystal T-153 Акрилна када-без батерија 170cm

13.230 ден

Иноксна подконструкција и вграден сифон.

Карактеристики

Производител

CTF

Состав

Акрил

Димензија

170x70x60cm

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Crystal T-153 Акрилна када-без батерија 170cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *