Crystal Sena T-167L Акрилна када

44.600 ден

Акрилна када со вградена туш батерија и сифон. Иноксна потконструкција.

Карактеристики

Производител

Crystal

Димензија

170х80х58 cm

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Crystal Sena T-167L Акрилна када”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *