Crystal Lea T-170 Акрилна када

36.530 ден

Када изработена од акрилна маса со метален сифон и ногарки од инокс.

Карактеристики

Производител

Crystal

Димензија

170x80x60cm

Потекло

Кина

Забелешка

Во цената не е вклучена батерија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Crystal Lea T-170 Акрилна када”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *