Crystal Iris T-168L Акрилна када

43.670 ден

Акрилна када со вградена туш батерија и сифон. Иноксна потконструкција.

Карактеристики

Производител

Crystal

Димензија

170x80x58cm

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Crystal Iris T-168L Акрилна када”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *