Crystal DS-284 Туш параван/125cm

7.940 ден

Стаклен туш параван со алуминиумски профили. Стакло d=6 mm

Карактеристики

Димензија

125x195cm

Производител

CTF

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Crystal DS-284 Туш параван/125cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *