Попуст!

Crystal DS-266 Туш параван/140cm

7.604 ден

Туш параван со алуминумски профил и калено 6mm провидно стакло.

Шифра: 2020 Категории: ,

Карактеристики

Производител

CTF

Димензија

140x205cm

Потекло

Кина

Забелешка

Во цената не е вклучена акрилна када.

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Crystal DS-266 Туш параван/140cm”