Crystal 7038 Туш параван за када

4.050 ден

Стаклен туш параван со алуминиумски профили. Стакло d=8 mm.

Карактеристики

Димензија

100x140cm

Производител

CTF

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Crystal 7038 Туш параван за када”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *