Попуст!

Crystal 5001B L /85x120cm/Туш кабина

10.620 ден 7.500 ден

Туш кабина со пвц висока када, метален бел боен профил, калено мат стакло.
Врата на лизгачи со лагери и хромирани рачки за отворање.

Карактеристики

Димензија

85x120x200cm

Состав

PVC/калено стакло/боен метал

Производител

CTF

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Crystal 5001B L /85x120cm/Туш кабина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *