Crystal 1601/R Туш параван/80х120cm

13.300 ден

Можност за монтирање на кадичка или цокле.

Карактеристики

Димензија

80x120x195cm

Производител

CTF

Потекло

Кина

Забелешка

Во цената не е вклучена акрилна када

Дебелина на стакло

6mm

Teжина

58 kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Crystal 1601/R Туш параван/80х120cm”