Crystal 1601/L Туш параван/100cm

9.350 ден

Стаклен туш параван со алуминиумски профили. Стакло d=6 mm.

Карактеристики

Димензија

80x100x195cm

Производител

CTF

Потекло

Кина

Забелешка

Во цената не е вклучена акрилна када

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Crystal 1601/L Туш параван/100cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *