Click Guard-Заптивна маса

350 ден

125ml/за 10m²
Лесна за нанесување заптивна смеса за ламинат.
Го продолжува рокот на употреба на ламинатот.
Лесна за употреба.
Брзо се нанесува.
Лесно се чисти.
Ги зајакнува споевите на ламинатот.

Шифра: 467 Категории: , ,

Карактеристики

Пакување

125ml

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Click Guard-Заптивна маса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *