Плочки Cersanit Urban Mix Beige 21.8×89

740 ден

единица мерка-m2

Карактеристики

Димензија

21.8x89cm

Колекција

Urban

Пакување

0.97m2

Потекло

Полска

Производител

Cersanit

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна, под/ѕид

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Cersanit Urban Mix Beige 21.8×89”