Cersanit Solar brown plinth 8.1 x 30

121 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Димензија

8.1x30cm

Колекција

Solar

Потекло

Полска

Производител

Cersanit

Состав

теракота

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Завршна обработка

Natural R10

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Cersanit Solar brown plinth 8.1 x 30”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *