Попуст!

Cersanit Soft ornament white 33.3х33.3

480 ден 330 ден

Eдиница мерка-m2

Карактеристики

Димензија

33.3×33.3cm

Пакување

1.33m2/кт.

Пакување во кутија

12 плочки

Потекло

Полска

Производител

Cersanit

Состав

керамика

Употреба

Внатрешна

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Cersanit Soft ornament white 33.3х33.3”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *