Попуст!

Cersanit Soft ornament beige 20х50

480 ден 330 ден

единица мерка-m2

Карактеристики

Димензија

20x50cm

Пакување

1.3 m2

Пакување во кутија

13 плочки

Потекло

Полска

Производител

Cersanit

Состав

керамика

Употреба

Внатре

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Cersanit Soft ornament beige 20х50”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *