Cersanit Simple stone beige 42х42 подна

720 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 5170 Категории: ,

Карактеристики

Дебелина

8.5mm

Колекција

Simple stone

Димензија

42x42cm

Пакување

1.41m2

Пакување во кутија

8 плочки

Потекло

Полска

Производител

Cersanit

Состав

керамика

Тежина

27 kg /пакување

Употреба

Внатре

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Cersanit Simple stone beige 42х42 подна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *