Cersanit Shadow brown 3d 6.5×24.5

710 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 743 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

6.5×24.5cm

Колекција

Shadow

Пакување во кутија

63 плочки

Потекло

Полска

Производител

Cersanit

Состав

теракота

Тежина

17,51 kg/пакување

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Завршна обработка

Natural R10

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Cersanit Shadow brown 3d 6.5×24.5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *