Cersanit Hyperion H3 cream stopien 29.7×29.7

720 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Димензија

29.7×29.7 cm

Колекција

Hyperion

Пакување

1.32 m2

Пакување во кутија

15 плочки

Потекло

Полска

Производител

Cersanit

Состав

Bештачки гранит

Тежина

23.7 kg/пакување

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Завршна обработка

Natural R10

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Cersanit Hyperion H3 cream stopien 29.7×29.7”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *