Попуст!

Плочки Cersanit Hyperion H3 cream 29.7×29.7

510 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Димензија

29.7×29.7 cm

Колекција

Hyperion

Пакување

1.32 m2

Пакување во кутија

15 плочки

Потекло

Полска

Производител

Cersanit

Состав

Bештачки гранит

Тежина

23.7 kg/пакување

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Завршна обработка

Natural R10

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Cersanit Hyperion H3 cream 29.7×29.7”